fbpx
Virtual Tour Virtuālā tūre

NOTIKUMI

Pielikums ART viesnīcas nosaukumam – tā nav sekošana trendam par konceptualitāti. Tā ir viesnīcas īpašnieku patiesa aizraušanās ar mākslu un vēlēšanās pārvērst viesnīcu radošā vidē. Izmantojot brendu Sherlock , tiek plānoti mākslinieciski un muzikāli pasākumi, radošas tikšanās ar mākslas pārstāvjiem un citi aizraujoši notikumi. Viesnīcas viesiem ir iespēja ar cieņu novērtēt ne tikai augsto servisa līmeni un individuālo pieeju, bet arī iedvesmojošo māksliniecisko atmosfēru.

ŠERLOKA HOLMSA SKULPTŪRAS ATKLĀŠANA

26. jūlijā Rīgas “Šerlokam” bija īpaša diena. Jūs jau zināt, un par to liecina viesnīcas nosaukums, par ko ir mūsu stāsts. Tas – tāpat kā galvenais varonis – ir tik aizraujošs un visu iemīļots, ka mēs nolēmām uzrakstīt jaunu nodaļu. Rīga un Šerloks Holmss sen ir saistīti radošām un kinematogrāfiskām saitēm. Viesnīcas īpašnieki nolēma sniegt savu ieguldījumu šajā skaistajā savienībā un iepriecināt pilsētu ar jaunu mākslas objektu – izcilā detektīva skulptūru. Šī darba autors ir krievu skulptors un grafiķis Oļegs Zakomornijs, Krievijas Federācijas nopelniem bagātais mākslinieks, Krievijas Mākslas akadēmijas korespondētājloceklis.

Esam pārliecināti, ka tā kļūs par iemīļotu apskates vietu gan rīdziniekiem, gan Rīgas viesiem, un, iespējams, par jaunu “svētceļojuma” objektu visu valstu Šerloka cienītājiem. Un jau šobrīd tūristi nevar paiet garām mūsu Šerlokam, nepieskaroties (arī burtiski!) mūsu stāstam.

 

ALEKSEJA ČAIKASOVA GLEZNU VERNISĀŽA

Mūsu viesnīcā notika daudzkārtēja starptautisku un Krievijas izstāžu dalībnieka, Krievijas Mākslinieku savienības Maskavas nodaļas biedra Alekseja Čaikasova gleznu vernisāža. Izstādītos darbus vienoja izsmalcināta ideja, bet pašai izstādei bija dots “Šerlokam” simbolisks nosaukums – TĀ SIEVIETE. Iespējams, jūs atceraties, ka tieši tā slavenais detektīvs dēvēja nepārspējamo avantūristi Irēnu Adleri, pret kuru viņam bija īpašas jūtas. Pats pasākums izdevās pieklusināts, mājīgs un mūsdienu glezniecīgas cienītājiem interesants. Savukārt mēs kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka mūsu viesnīca ir ideāla vieta īpašiem mākslas projektiem.

DISCONNECTING CONNECTION

Mēs vienmēr esam gatavi plaši atvērt mūsu viesnīcas durvis autoru mākslas projektiem. Tā iepazināmies ar ļoti interesantu fotogrāfu Alu Lapkovski, kurš šobrīd strādā pie konceptuāla foto projekta ‟Disconnecting Connection”. Vairākus šā cikla darbus viņš radīja mūsu viesnīcā. Un mēs priecājamies kļūt par daļu no šā, mūsuprāt, nozīmīgā notikuma. Mēs vienmēr esam gatavi plaši atvērt mūsu viesnīcas durvis autoru mākslas projektiem. Tā iepazināmies ar ļoti interesantu fotogrāfu Alu Lapkovski, kurš šobrīd strādā pie konceptuāla foto projekta ‟Disconnecting Connection”.

Vairākus šā cikla darbus viņš radīja mūsu viesnīcā. Un mēs priecājamies kļūt par daļu no šā, mūsuprāt, nozīmīgā notikuma. Mēs izgaistam, mēs beidzam pastāvēt realitātē. Mēs nespējam iedomāties savu dzīvi bez gadžetu mirdzošajiem ekrāniem. Mūs apber ar svaigākajām ziņām, atjauninājumiem un statusiem. Mums ir tūkstošiem draugu, tomēr mēs esam vientuļi. Mēs kļūstam puscaurspīdīgi, pazaudējamies bezjēdzīgās informācijas plūsmas un neīstās piederības sajūtas zilganajā gaismā. Šā mākslas projekta mērķis – parādīt mūsu atrautību no realitātes, būtisku dzīves vērtību zaudēšanu… Cieniet reālo dzīvi. Nepazūdiet. Apkārt ir tik daudz skaista.

Dancing code

Latvijas Nacionālā opera un balets – viens no iemīļotākajiem rīdzinieku un arī galvaspilsētas viesu teātriem. Lai baudītu operu, nav obligāti jāzina itāļu valoda. Un arī klasiskās un mūsdienu dejas valodai nav ne nacionālo, ne lingvistisko robežu. Un tomēr dejā vienmēr ir kāds noslēpums – kāds kods, kuru ļoti gribas atšifrēt. Mēs uzaicinājām uz mūsu viesnīcu elegantu pāri – latviešu baleta vadošo solisti Viktoriju Jansoni un solistu Aleksandru Osadčiju, lai viņi šo mīklu izdejotu luksusa apartamentos ar simbolisku nosaukumu ‟Dancing Code”.

 

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

MŪSU VIESU ĒRTĪBĀM

Transfērs no/uz lidostu

Viesiem ir iespēja iepriekš sazināties ar viesnīcu un pieteikt pasūtījumu transfēram no lidostas. Tam nepieciešams tikai aizpildīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo informāciju (reisa numuru un laiku, jūsu kontakttālruņa numuru). Pieteikt transfēru no viesnīcas uZ lidostu var arī pie konsjerža recepcijā.

Numuru uzkopšana

Mēs rūpējamies par tīrību jūsu numurā. Tomēr, ja nepieciešama jūsu apartamentu papildu uzkopšana, jūs varat aizpildīt pieprasījuma formu vai vērsties pie konsjerža.

Ēdieni un dzērieni

Mūsu apartamentu viesnīcā pagaidām netiek piedāvātas brokastis un nav restorāna. Bet mūsu viesiem ir iespēja iepriekš pasūtīt ēdienus un dzērienus, kuri tiks nogādāti numurā uz ierašanās brīdi, kā arī brokastu komplektus – lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu.

Ekskursijas un biļetes uz pasākumiem

Ja iepriekš skaidri zināt, kādas ekskursijas un kultūras pasākumus vēlaties apmeklēt Rīgā, mēs palīdzēsim ar ieteikumiem un biļešu sagādi. Lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu vai vērsieties pie konsjerža.