fbpx
Virtual Tour Virtuālā tūre

Rezervēt apartamentus

Ja viens no jūsu ceļojuma būtiskiem nosacījumiem ir apmesties izsmalcinātās vietās ar neatkārtojamu atmosfēru, šis luksusa klases numurs būs ideāla izvēle. Īsta viktoriānisma stila pērle ar antikvārām mēbelēm un kamīnu. Un izredzētības sajūta.

SUITE NUMURS

SUITE APARTAMENTI

Eleganti divistabu luksusa apartamenti 45-64 m² platībā ar izsmalcinātu interjeru un stilu – tas, kas būs pa prātam pat ļoti prasīgam ceļotājam. Vajag tik pavērties pa logu, la būtu apburts. Te viss ir vienreizējs: atrašanās vieta, atmosfēra, serviss.

Dzīvot Vecrīgā – tā ir privilēģija. Dzīvot Vecrīgā ar skatu uz vienu no skaistākajām tās ielām – Tirgoņu ielu – ēkā, kas celta 1898. gadā un ir arhitektūras piemineklis, numurā ar īpašu šarmu un vienreizēju kolorītu – tas ir privileģēts prieks. Un tā ir jūsu izvēle.

SUPERIOR NUMURI

SUPERIOR APARTAMENTI

Vai jums patīk savā oriģinalitātē neatkārtojami risinājumi? Tad šis ir tiešu jums: patiesi paši stilīgākie apartamenti Vecrīgā, un katrs numurs – ar savu stāstu. Jums atliek vien izvēlēties varoni, kura vārdā ir nosaukti apartamenti, un baudīt atpūtu īpašajā atmosfērā un nevainojamu servisu.

Jūs esat atbraukuši uz Rīgu vien uz pāris dienām – uz biznesa tikšanos vai lai baudītu romantisku divvientulību? Šie nelielie studijas tipa apartamenti ir ideāla izvēle. Šajā gadījumā daudz būtiskāka par izmēru ir atmosfēra. Jūs vienkārši atvērsiet durvis – un paši visu sajutīsiet.

STUDIO APARTAMENTI

MŪSU VIESU ĒRTĪBĀM

Transfērs no/uz lidostu

Viesiem ir iespēja iepriekš sazināties ar viesnīcu un pieteikt pasūtījumu transfēram no lidostas. Tam nepieciešams tikai aizpildīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo informāciju (reisa numuru un laiku, jūsu kontakttālruņa numuru). Pieteikt transfēru no viesnīcas uZ lidostu var arī pie konsjerža recepcijā.

Numuru uzkopšana

Mēs rūpējamies par tīrību jūsu numurā. Tomēr, ja nepieciešama jūsu apartamentu papildu uzkopšana, jūs varat aizpildīt pieprasījuma formu vai vērsties pie konsjerža.

Ēdieni un dzērieni

Mūsu apartamentu viesnīcā pagaidām netiek piedāvātas brokastis un nav restorāna. Bet mūsu viesiem ir iespēja iepriekš pasūtīt ēdienus un dzērienus, kuri tiks nogādāti numurā uz ierašanās brīdi, kā arī brokastu komplektus – lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu.

Ekskursijas un biļetes uz pasākumiem

Ja iepriekš skaidri zināt, kādas ekskursijas un kultūras pasākumus vēlaties apmeklēt Rīgā, mēs palīdzēsim ar ieteikumiem un biļešu sagādi. Lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu vai vērsieties pie konsjerža.