fbpx
Virtual Tour Virtuālā tūre

Rezervēt apartamentus

Mrs. Hudson

Šīs sievietes nozīmi Šerloka Holmsa dzīvē ir grūti pārvērtēt – jo viņas dzīvoklī detektīvs nodzīvoja vairāk nekā 20 gadus! Turklāt viņa ir vienīgā dāma, ar kuru Šerloks tik ilgi un cieši kontaktējās. Par spīti tam, ka misis Hadsone gana cieta no sava slavenā īrnieka dīvainajiem ieradumiem, viņa ar visu samierinājās, Šerloku Holmsu bezgalīgi cienīja un pat, cik vien spēja, palīdzēja noziegumu atklāšanā.

Divguļamā gulta
Gludeklis un gludināmais dēlis
WIFI
TV
Virtuve
Tualetes piederumi
Viktoriānisma gars
Drošs

Lord Bellinger

Šie apartamenti nosaukti par godu lai gan epizodiskam, tomēr ļoti ‟augstas klases” personāžam – Lielbritānijas premjerministram. Kā īstens lords viņš spēj raisīt patriotisma jūtas tā, ka Vatsons bija gatavs tūdaļ pat doties kaujā. Bet kā īstens aristokrāts lords Belingers nebija pieradis, ka nosacījumus diktē nevis viņš, bet gan viņam.

Divguļamā gulta
Gludeklis un gludināmais dēlis
WIFI
TV
Virtuve
Tualetes piederumi
Viktoriānisma gars
Drošs

Cartwright

Apartamentiem dots vārds par godu Šerloka Holmsa palīgam, kurš piedalījās noslēpumainās lietas par Bāskervilu suni atrisināšanā. Kārtraits ir četrpadsmitgadīgs pusaudzis, možs, apķērīgs, kuram kā ikvienam puikam gribas pašam izbaudīt detektīvlietas ne īpaši drošo romantiku.

Divguļamā gulta
Gludeklis un gludināmais dēlis
WIFI
TV
Virtuve
Tualetes piederumi
Viktoriānisma gars
Drošs

MŪSU VIESU ĒRTĪBĀM

Transfērs no/uz lidostu

Viesiem ir iespēja iepriekš sazināties ar viesnīcu un pieteikt pasūtījumu transfēram no lidostas. Tam nepieciešams tikai aizpildīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo informāciju (reisa numuru un laiku, jūsu kontakttālruņa numuru). Pieteikt transfēru no viesnīcas uZ lidostu var arī pie konsjerža recepcijā.

Numuru uzkopšana

Mēs rūpējamies par tīrību jūsu numurā. Tomēr, ja nepieciešama jūsu apartamentu papildu uzkopšana, jūs varat aizpildīt pieprasījuma formu vai vērsties pie konsjerža.

Ēdieni un dzērieni

Mūsu apartamentu viesnīcā pagaidām netiek piedāvātas brokastis un nav restorāna. Bet mūsu viesiem ir iespēja iepriekš pasūtīt ēdienus un dzērienus, kuri tiks nogādāti numurā uz ierašanās brīdi, kā arī brokastu komplektus – lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu.

Ekskursijas un biļetes uz pasākumiem

Ja iepriekš skaidri zināt, kādas ekskursijas un kultūras pasākumus vēlaties apmeklēt Rīgā, mēs palīdzēsim ar ieteikumiem un biļešu sagādi. Lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu vai vērsieties pie konsjerža.