fbpx
Virtual Tour Virtuālā tūre

Rezervēt apartamentus

Bohemia

Šie luksusa klases apartamenti nosaukti par godu stāstam ‟Skandāls Bohēmijā”, pirmajam darbam sērijā ‟Šerloka Holmsa piedzīvojumi” un vienīgajam ar romantisku pieskaņu – kad bezbailīgā Holmsa sirds nodrebēja. Apartamentu sienas klāj gleznas, kas aizved viesus uz noslēpumaino un skandalozo notikumu: nepārspētās avantūristes Irēnas Adleres un Bohēmijas karaliskās dinastijas mantinieka, tērpta maskā, atbilstoši sižetam veidoti portreti.

Divguļamā gulta
Gludeklis un gludināmais dēlis
WIFI
TV
Virtuve
Tualetes piederumi
Viktoriānisma gars
Drošs

Baskerville

Kurš gan nezina leģendu par Bāskervilu suni? Tu vari to izlasīt uz tāda paša nosaukuma luksusa klases apartamentu sienas, tikai te valda gluži atšķirīga – patīkama – atmosfēra. Šeit par slaveno Artura Konana Doila trilleri atgādina vien daudzas gleznas, fotogrāfijas un mākslinieciski artefakti, kas stāsta par seno notikumu. Varbūt tas kļūs par iemeslu, lai, mājīgi iekārtojies viesistabā, vēlreiz noskatītos brīnišķīgo filmu, turklāt internets viesnīcā ir bez maksas.

Divguļamā gulta
Gludeklis un gludināmais dēlis
WIFI
TV
Virtuve
Tualetes piederumi
Viktoriānisma gars
Drošs

MŪSU VIESU ĒRTĪBĀM

Transfērs no/uz lidostu

Viesiem ir iespēja iepriekš sazināties ar viesnīcu un pieteikt pasūtījumu transfēram no lidostas. Tam nepieciešams tikai aizpildīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo informāciju (reisa numuru un laiku, jūsu kontakttālruņa numuru). Pieteikt transfēru no viesnīcas uZ lidostu var arī pie konsjerža recepcijā.

Numuru uzkopšana

Mēs rūpējamies par tīrību jūsu numurā. Tomēr, ja nepieciešama jūsu apartamentu papildu uzkopšana, jūs varat aizpildīt pieprasījuma formu vai vērsties pie konsjerža.

Ēdieni un dzērieni

Mūsu apartamentu viesnīcā pagaidām netiek piedāvātas brokastis un nav restorāna. Bet mūsu viesiem ir iespēja iepriekš pasūtīt ēdienus un dzērienus, kuri tiks nogādāti numurā uz ierašanās brīdi, kā arī brokastu komplektus – lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu.

Ekskursijas un biļetes uz pasākumiem

Ja iepriekš skaidri zināt, kādas ekskursijas un kultūras pasākumus vēlaties apmeklēt Rīgā, mēs palīdzēsim ar ieteikumiem un biļešu sagādi. Lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu vai vērsieties pie konsjerža.