fbpx
Virtual Tour Virtuālā tūre

Rezervēt apartamentus

Dancing Code

Latvijas Nacionālā opera un balets – viens no iemīļotākajiem rīdzinieku un arī galvaspilsētas viesu teātriem. Lai baudītu operu, nav obligāti jāzina itāļu valoda. Un arī klasiskās un mūsdienu dejas valodai nav ne nacionālo, ne lingvistisko robežu. Un tomēr dejā vienmēr ir kāds noslēpums – kāds kods, kuru ļoti gribas atšifrēt. Mēs uzaicinājām uz mūsu viesnīcu elegantu pāri – latviešu baleta vadošo solisti Viktoriju Jansoni un solistu Aleksandru Osadčiju, lai viņi šo mīklu izdejotu luksusa apartamentos ar simbolisku nosaukumu ‟Dancing Code”.

Divguļamā gulta
Gludeklis un gludināmais dēlis
WIFI
TV
Virtuve
Tualetes piederumi
Viktoriānisma gars
Drošs

MŪSU VIESU ĒRTĪBĀM

Transfērs no/uz lidostu

Viesiem ir iespēja iepriekš sazināties ar viesnīcu un pieteikt pasūtījumu transfēram no lidostas. Tam nepieciešams tikai aizpildīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo informāciju (reisa numuru un laiku, jūsu kontakttālruņa numuru). Pieteikt transfēru no viesnīcas uZ lidostu var arī pie konsjerža recepcijā.

Numuru uzkopšana

Mēs rūpējamies par tīrību jūsu numurā. Tomēr, ja nepieciešama jūsu apartamentu papildu uzkopšana, jūs varat aizpildīt pieprasījuma formu vai vērsties pie konsjerža.

Ēdieni un dzērieni

Mūsu apartamentu viesnīcā pagaidām netiek piedāvātas brokastis un nav restorāna. Bet mūsu viesiem ir iespēja iepriekš pasūtīt ēdienus un dzērienus, kuri tiks nogādāti numurā uz ierašanās brīdi, kā arī brokastu komplektus – lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu.

Ekskursijas un biļetes uz pasākumiem

Ja iepriekš skaidri zināt, kādas ekskursijas un kultūras pasākumus vēlaties apmeklēt Rīgā, mēs palīdzēsim ar ieteikumiem un biļešu sagādi. Lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu vai vērsieties pie konsjerža.