fbpx
Virtual Tour Virtuālā tūre

Rezervēt apartamentus

Mycroft Holmes

Šis Superior klases numurs nosaukts par godu Holmsa vecākajam brālim Maikroftam Holmsam. Kā zināms, viņš ieņēma svarīgu amatu Lielbritānijas valdībā, un viņa specialitāte pēc Šerloka teiktā bija ‟zināt visu”.

Divguļamā gulta
Gludeklis un gludināmais dēlis
WIFI
TV
Virtuve
Tualetes piederumi
Viktoriānisma gars
Drošs

V.R.

Šā Superior klases numura nosaukumā atrodamajiem diviem burtiem ir latīņu izcelsme, un tie nozīmē Victoria Regina jeb karaliene Viktorija. Šerloks Holmss bija liels patriots un dziļi cienīja savu karalieni. Apliecinot savu cieņu, viņš uz sienas iemūžināja karaliskos iniciāļus – ar ieroča šāvienu pēdām, tādējādi ļoti sarūgtinot misis Hadsoni.

Divguļamā gulta
Gludeklis un gludināmais dēlis
WIFI
TV
Virtuve
Tualetes piederumi
Viktoriānisma gars
Drošs

Dr. Mortimer

Artura Konana Doila detektīvstāstu cienītāji atceras, ka tieši ar šā lauku ārsta ierašanos pie Šerloka Holmsa sākas vissarežģītākā mistiskā stāsta par Bāskervilu suni izmeklēšana. Šis elegantais Superior klases numurs nosaukts par godu šim cienījamajam dakterim, bez kura nebūtu vienas no skaļākajām Šerloka Holmsa lietām.

Divguļamā gulta
Gludeklis un gludināmais dēlis
WIFI
TV
Virtuve
Tualetes piederumi
Viktoriānisma gars
Drošs

MŪSU VIESU ĒRTĪBĀM

Transfērs no/uz lidostu

Viesiem ir iespēja iepriekš sazināties ar viesnīcu un pieteikt pasūtījumu transfēram no lidostas. Tam nepieciešams tikai aizpildīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo informāciju (reisa numuru un laiku, jūsu kontakttālruņa numuru). Pieteikt transfēru no viesnīcas uZ lidostu var arī pie konsjerža recepcijā.

Numuru uzkopšana

Mēs rūpējamies par tīrību jūsu numurā. Tomēr, ja nepieciešama jūsu apartamentu papildu uzkopšana, jūs varat aizpildīt pieprasījuma formu vai vērsties pie konsjerža.

Ēdieni un dzērieni

Mūsu apartamentu viesnīcā pagaidām netiek piedāvātas brokastis un nav restorāna. Bet mūsu viesiem ir iespēja iepriekš pasūtīt ēdienus un dzērienus, kuri tiks nogādāti numurā uz ierašanās brīdi, kā arī brokastu komplektus – lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu.

Ekskursijas un biļetes uz pasākumiem

Ja iepriekš skaidri zināt, kādas ekskursijas un kultūras pasākumus vēlaties apmeklēt Rīgā, mēs palīdzēsim ar ieteikumiem un biļešu sagādi. Lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu vai vērsieties pie konsjerža.